Kalite & Güvence

Kalite güvence ve kalite kontrol birimlerini firmamızın kalbi olarak görür ve hiç bir zaman bu iki unsurdan taviz vermez.

TUV onaylı ISO 9001-2008 Kalite sistemine üretim ve tasarım dahil sahip olan MEDSAV müşterilerinin kalite anlayışınına çok hızlı adapte olur. Kalite personeli eğitimlerine ve kalite ekipmanlarının kalibrasyonlarına önem vererek kalite konusunda gerekli olan yatırımları öncelikli yatırımlar olarak görür. Ölçemediği ürünü üretemeyeceğini bilir.

WPS ISO-9001 Makine Listesi

Hedef «Sıfır Hata»​

MEDSAV müşterilerin mevcut ve gelecekte doğabilecek kalite isterlerini anlayarak üretilen ve tasarlanan parçalarda maliyet etkin çözümler sunar.

Hedeflenen «Sıfır hata» üretimler için aşılması gereken problemleri çözene kadar çalışır ve «sıfır hata» politikasını uygulayabilmek için elemanlarımızı eğitir ve en iyi ürün için gerekli olan yeni prosesleri sürekli araştırırız. «Sıfır Hata» filozofisini tüm aktivitilerimize uygularız. Hem parça ve ürün kontrolleri için yaratıcı çözümler sunarız hem de geri dönüş mekanizmasını sürekli geliştirerek ve sürekli iyileştirmeyi tetikleriz. Tanımla, Ölç, Analiz Et, İyileştir ve Kontrol Et (6 Sigma) konsepterlerini (yöntemlerini) uygulayarak hem müşterilerimiz hemde kendimiz için en iyi kalite, en verimli üretim ve en iyi fiyatlandırmayı yaparız.

CMM

Kalite ekipmanlarımıza güvendiğimiz kadar elemanlarımıza da güveniriz.

​ Kalite kontrol sistemimizin gerektirdiği sorumlukları bilir ve ona göre davranırız. Bünyemizde bulunan her kalite aletini ilk günkü gibi korur ve kalibrasyonlarını takip ederiz. Bünyemizde bulunan 100’lerce kalite kontrol aletini büyük titizlikle kullanır ve en doğru ve gerçekçi sonuçları tesbit edip raporlarız.

Güven

Tüm ilişkilerimizde karşılıklı güveni esas alırız. Müşterilerimizin bilgileri bizimle güvendedir.

Karşılıklı güven bizim için herşeyden önce gelir. Müşterilerimiz ve elemanlarımızın güvenini kazanmayı hedefleriz ve güveni aşılamak için elimizden geleni yaparız. Bilgimize de güveniriz. «Bilgi Paylaşınca Çoğalır» ilkesinden yola çıkarak bağlı olduğumuz ilkeler çerçevesinde sanayimizin, ülkemizin ve dünyamızı daha iyi yapmak için çalışırız. ​

Ostim, 1463. Sk (Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi) No:12, Yenimahalle

Telefon: +90 (0312) 395 3130
Fax: +90 (312) 395 32 36

medsav@medsav.com.tr