Üretim

Talaşlı İmalat

Hedefimiz müşteri isteklerine hızlı cevap verip doğru ürünü en hızlı ve en kaliteli şekilde üretmektir.

Talaşlı imalat personelimizin hepsi tecrübeli birer CAD ve CAM kullanıcısıdır. Bu sayede aynı anda birçok tezgaha hızlı bir şekilde ayar yaparız. Fason imalat veya seri imalat üretimleri kabiliyetlerimiz dahilindedir. Talaşlı imalat yöntemlerinde ki en son teknolojileri aparat, takım, tezgah bazında takip ederiz. Aluminyum, paslanmaz, alaşımlı çelik, titanyum ve süper alaşımlı metallerin işlemelerini bünyemizde yaparız.

Sac Metal

Kurulduğumuzdan beri sac metal işçiliği gerektiren parçalarda müşterilerimiz için çözüm ortağıyız.

Aluminyum, paslanmaz ve alaşımlı çelik parçaların bükümleri ve şekil verme işlemleri bünyemizde yapılır. Sac metal parçaları üretime hazırlama, kaynak öncesi hazırlıkları, punch ve lazer işlemleri için hazırlıklar bünyemizde bulunan mühendisler tarafından yapılır.

Kaynak

TIG, MIG ve lehim kaynakları bünyemizde yapılır. TIG ve MIG için farklı kalınlıklarda ki aluminyum, paslanmaz ve alaşımlı çelikler için WPS’lerimiz mevcuttur.

Büyük ve karmaşık kaynaklı parçaların hazırlıkları bilgisayar ortamında mühendislerimiz tarafından yapılarak planlama ve üretim akışı takip edilir. Sertifikalı kaynakçılarımız teknik resimlerde verilen toleranslara uyulması için gerekli aparatları ve fikstürleri imalat bölümüne yaptırır. Bu şekilde ısı girdisinden dolayı oluşan çarpılmaların çoğunu engelleriz. Kaynak sonrası oluşan çarpılmaları çeşitli yöntemlerle şekil verme yöntemi ile gideririz. NDT ve DT testleri alt yüklenicilerimizde yaptırırız.

Montaj

İmalatın birçok dalını bünyemizde barındırdığımız için farklı yöntemlerle oluşan parçalara olan tecrübelerimizi kullanarak karmaşık montajların üstesinden rahatlıkla geliriz.

Mühendislerimiz onaylı alt tedarkçilerimizden temin ettikleri kaplama, boya, somun, cıvata, insert ve yay gibi hizmetleri ve montaj elemanlarını üretim ile eş zamanlı olarak planlar ve takip eder. Bu sayede zamandan ve maliyetten tasaruff ederiz. Montaj sırasında perçin ve insert çakma gibi işlemler standartlar dahilinde yapılır ve bunlara ek olarak montaj sonrası sızdırmazlık gibi testler müşteri istekleri doğrultusunda bünyemizde yapılır.

Halat Basma

Müşterilerimize değişik çaplardaki halatlar için soketler tasarlayıp üretiriz.

İstenilen soketleri fabrikamızda işler ve istenilen çaplardaki halatlara halat sıkma/basma yöntemi ile birleştiririz. Halat basımından sonra isteğe göre halatları tedarikçimizde teste tabi tutarız ve sonuçları raporlarız.

Ostim, 1463. Sk (Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi) No:12, Yenimahalle

Telefon: +90 (0312) 395 3130
Fax: +90 (312) 395 32 36

medsav@medsav.com.tr