Biz Kimiz ?

Üretim ve Tasarım dünyasında; güvenilir, verimli ve profesyonel çözümler üretmek için 2007 yılında kurulan Medsav, kuruluşundan günümüze kadar çevreye duyarlı, kaliteli ve maliyet etkin olarak hizmet vermektedir.


Medsav, alanında uzman personeli ve makine parkurları ile inovatif tasarımlar sunarak, müşterilerinin taleplerini karşılayabilen, Türkiye’nin güvenilir savunma sanayi alt yüklenicileri arasında yer almaktadır.

Medsav, nitelikli personelleri ve vizyon sahibi yönetim kadrosu ile ülkemizin savunma sanayinde güçlenmesinde ve milli projeler üretmesinde görev üstlenen başarılı bir şirket olma yolunda ilerlemektedir.

ÇEVİK ÜRETİM

Medsav, yeni ve farklı fikirlere hızlı bir şekilde adapte olabilen yapısı ve her geçen gün artış gösteren üretim kapasitesi ile müşterilerinden gelen taleplere adet ve çeşitliliğine bağlı olmaksızın cevap verebilen, birçok üretim tekniği ile bu talepleri en kısa sürede karşılayabilen yapıya sahiptir. Talaşlı üretim ve talaşsız üretim hizmetlerinin yanı sıra tasarım ve ölçme kabiliyeti ile de adından söz ettiren bir firmadır. 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Medsav, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ederek,  yılda ortalama 26.000 farklı parça üretmektedir. Müşterileri ile güvene dayalı, etik iş ahlakı ve stratejik tedarik ilişkileri içerisinde olan Medsav’ın ürettiği parçaların %99,58’i müşterilerinin kalite kontrolünden başarı ile geçmiştir. Sürekli iyileştirme çalışmaları ile sıfır hata ile üretim hedeflenmektir.

YÜKSEK ÇALIŞMA STANDARTLARI

Medsav, müşteri memnuniyeti ve kalite temel ilkelerinin yanı sıra personel memnuniyeti ve gelişimine de büyük önem vermektedir. Bünyesinde bulunan A sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanları ile oluşabilecek risklere karşı gerekli önlemler alınarak, çalışanın güvenliğini sağlamaktadır. Yıllık planlı eğitimler ve yıl içerisinde ihtiyaç dahilinde gelişen plansız eğitimler ile de her daim personelin gelişimine olanak sağlamaktadır.

Yönetim Kurulu

Cem TÜRKMEN

Biyomedikal Mühendisi

Doğan TÜRKMEN

Makina Mühendisi

Cenk Türkmen

Chief Technology Officer – CTO

Başarı Grafiği